info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

travel size

Showing 1–20 of 46 results

Ofertë!
-20%

Youth Lab Shimmering Dry Oil

Vaj i thatë me shkëlqim për hidratim të lëkurës Flakon 100 ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Firm & Tonic Oil

Vaj i thatë me veti rigjeneruese dhe ushqyese. 100 ml
7,000.00 L 6,300.00 L -10%
Shtoje në shportë

Chicco Anti-Mosquito Spray

Spraj kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Gel Arnica & Calendula Bio

Xhel Arnica me Calendula bio qetëson, hidraton, freskon dhe mbron lëkurën e të vegjelve. 100 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Brume Thermale Autobronzant

Spraj vetë-nxirës. 100 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Prodigieuse Florale et Soin Rituel

Set me produkte për trupin dhe fytyrën nga gama Florale
3,900.00 L 2,925.00 L -25%
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Drying Repairing Spray

Spray qetësues dhe riparues, i cili ndihmon në rikthimin e shpejtë të integritetit dhe rehatisë së lëkurës. 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Youth Lab Daily Cleanser Value set Normal/Dry skin

Set pastrues për lëkurat normale të thata
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe seboreduktuese 2x6ml
400.00 L 320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Thirst Relieve Mask

Maska një përdorimshe hidratuese dhe ushqyese 2x6ml
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Dots

Patch (ngjitëse) formuluar specifikisht për trajtimin e akneve dhe pikave të zeza
490.00 L 392.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Essence D’Eau Éclat

Esencë hidratuese e formuluar me ujë termal, acid hialuronik dhe prebiotikë. 100 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Insect Lotion

Locion në formë spray kundër pickimit të mushkonjave. 100 ml
1,240.00 L 1,054.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Natural Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin, për bebe dhe fëmijë. 100 ml
2,780.00 L 2,363.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante

Ujë i parfumuar për trupin 100 ml
4,600.00 L 3,220.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Moisture Me Pack Voyage

Set udhëtimi me produkte për buzët dhe fytyrën
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Pack Voyage Best Of Collection

Set udhëtimi me produkte për duart, buzët dhe fytyrën
6,900.00 L 5,865.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Aqua Intense Spray

Spraj hidratues për fytyrën për përdorim gjatë gjithë ditës 100 ml
2,790.00 L 2,092.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Aqua Intense Hydrating Duo Set

Set hidratues për fytyrën  me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml + 40 ml
4,060.00 L 3,045.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping