info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Purifying Perfecting and Anti-Age Face Cream

Çmimi:5,400.00 L 4,050.00 L -25%

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem-xhel me një teksturë të lehtë për lëkurë të yndyrshme.
Me qëllim që të rigjenerojë barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe të normalizojë ekosistemin e saj, formulimi përmban bakteret Lactococcus Lactis dhe prebiotikë.
Vitamina B3, Polyporus Officinalis dhe pudrat matifikuese rregullojnë prodhimin e yndyrës nga lëkura, absorbojnë sasinë e tepërt të saj dhe ngushtojnë poret.
Ekstraktet e shegës hidratojnë lëkurën, ndërsa ekstraktet e orizit kanë veti rigjeneruese dhe anti-rrudhë.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water),  Dibutyl Adipate,  Diethylhexyl Carbonate,  Dimethicone,  Niacinamide,  Glycerin,  Cetyl Alcohol,  Nylon-6/12,  Glyceryl Stearate,  Butylene Glycol,  Alpha-Glucan Oligosaccharide,  Argania spinosa Kernel Oil,  Bis-Stearyl Dimethicone,  Silica,  Lactococcus Ferment Lysate,  PEG-75 Stearate,  Sodium Polyacrylate Starch,  Ceteth-20,  Steareth-20,  Tocopheryl Acetate,  Carbomer,  Punica granatum Fruit Extract,  Fomes officinalis (Mushroom) Extract,  Lactic Acid,  Oryza sativa (Rice) Extract,  PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,  Sodium Chloride,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,  Sodium Benzoate,  Disodium EDTA,  Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping