info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Perfect Balance Eye Contour Cream

Çmimi:6,300.00 L 5,040.00 L -20%

Krem ribalancues për zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem i formuluar posaçërisht për të ushqyer dhe rigjeneruar lëkurën delikate rreth syve.
Kombinimi i vajit Camelia, vajit Inca, lupinus albus, centela asiatica me ekstraktet e schisandra chinensis, pakëson rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset poshtë syve.
Zona rreth syve rifiton elasticitetin, shkëlqimin dhe ka më pak rrudha.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Panthenol, Ca¬eine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Camellia oleifera Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Allantoin, Cetyl Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Lupinus albus Seed Extract, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Centella asiatica Extract, Sodium Hydroxide, PEG-8, Caramel, Tocopherol, Silica, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 19140 (Yellow 5).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping