info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Lifting Night Cream

Çmimi:8,120.00 L 6,496.00 L -20%

Krem nate anti-rrudhë me efekt lifting
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë kremoze, të butë që i dhuron komfort lëkurës suaj.
Kombinimi i tërshërës me acidin hialuronik me peshë të lartë molekulare bën që lëkura të tendoset dhe të duket uniforme.
Acidi hialuronik hidraton lëkurën deri në thellësi dhe pakëson rrudhat.
Zinku pakëson sasinë e yndyrës së prodhuar dhe ngushton poret.
Ekstraktet e gojit i rikthejnë lëkurës shkëlqimin e munguar.
Kremit i janë shtuar dhe ekstraktet e bambusë të cilët kanë veti të ushqejnë lëkurën deri në thellësi.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate,  Glycereth-26, Jojoba Esters, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Dimethicone, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Polyglycerin-3, Ornithine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Lycium barbarum Fruit Extract, Phospholipids, PEG-8, Phenoxyethanol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Silica, Glycolipids, Tocopherol, Isohexadecane, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Polysorbate 80, Palmitoyl Hexapeptide-14, Bambusa vulgaris Sap Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate,  Pentapeptide-21, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping