info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Hydra Radiance Moisturizing Cream

Çmimi:4,480.00 L 3,360.00 L -25%

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë
50ml.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë kompakte që në kontakt me lëkurën shndërrohet në një emulsion.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus dhe ekstraktet e viola tricolour ushqejnë lëkurën deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për lëkurë normale ne të thatë.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Tridecyl Stearate, Jojoba Esters, Cyclohexasiloxane, PEG-75 Stearate, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Vigna aconitifolia Seed Extract, Ceteth-20, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Steareth-20, Tridecyl Trimellitate, Dimethiconol, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Polyglycerin-3, Sodium Hydroxide, Silica, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Tocopherol, CI 16035 (Red 40), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping