info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Çmimi:4,900.00 L 3,675.00 L -25%

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës

Stock: Ka stok

SKU: KO130
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furça ideale për aplikimin e fondotintës fluide.
Forma ovale e furçës mundëson një përhapje të njëtrajtshme të fondatinës në të gjithë fytyrën.
Fijet e furçës janë të buta dhe sintetike.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës pamje elegante.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Përdorni anën e sheshtë të furçës për të aplikuar fondotintës me lëvizje horizontale duke nisur nga brenda jashtë dhe nga balli drejt qafës.
Rekomandohet të pastrohet me detergjentin Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping