[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

make-up

Showing 1–20 of 45 results

Ofertë!
-15%

Bionike Color Compact Blusher

Furçë e përshtatshme për të vendosur blush-in në mollëza.
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Youth Lab CC Creams Value Set Normal–Dry Skin

Set për përkujdesjen e fytyrës, për lëkurë normale në të thatë 50 ml, 15 ml
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oil Free Compact Cream SPF 50

Pudër kompakte, kremoze që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 10 g
3,350.00 L 2,680.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Teint Perfect Skin Perfecting Illuminating Fluid

Fondotinë fluide me shkëlqim, e pranishme në disa nuanca 30 ml
3,890.00 L 3,306.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Mascara Haute Tolérance

Rimel i cili u jep formë dhe volum qerpikëve 7 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac BB cream light

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme 30ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
1,920.00 L2,080.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
1,864.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Spot

Bazë për make-up-in kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
4,480.00 L 3,584.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Bazë për make-up-in 30ml
3,780.00 L 3,024.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Evening Compact Powder

Pudër kompakte për në mbrëmje 9g
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
4,480.00 L 3,584.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer

Korrektor për parregullsitë e lëkurës
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil

Laps kremoz për sytë 1.54g
2,520.00 L 2,016.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Divine finish Perfecting Powder

Pudër perfeksionuese dhe fiksuese e make-up-it 10g
3,780.00 L 3,024.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Furçë për aplikimin e pudrës
5,040.00 L 4,032.00 L -20%
Shtoje në shportë