info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

fondotintë

Showing all 12 results

Ofertë!
-25%

Lierac Teint Perfect Skin Perfecting Illuminating Fluid

Fondotinë fluide me shkëlqim, e pranishme në disa nuanca 30 ml
3,890.00 L 2,917.50 L -25%
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
2,097.00 L3,285.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Korff Cure Make Up Urban Smart Compact Foundation Balmy Touch – scuro

Fondotintë kompakte për çdo lloj lëkure 20 ml
5,040.00 L 4,536.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07

Fondotintë në formë sticku 7.5ml
4,620.00 L 4,158.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml
4,005.00 L4,014.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Fondotintë me pika me 30ml
5,320.00 L 4,788.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Korff Long Lasting Foundation SPF 15 – 06 Cacao (kakao)

Fondotintë me qëndrueshmëri deri në 16 orë 30ml
3,523.50 L3,528.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse 30ml
5,350.00 L 4,012.50 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
2,520.00 L3,150.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Compact Foundation Cream Fini Mat SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës normale mikse 10 g
3,150.00 L 2,520.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 20

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso