info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Correctionist Rich Cream

Çmimi:6,300.00 L 4,725.00 L -25%

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë për moshë 35- 45 vjeç
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem me një teksturë konsistente që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Përmban kompleksin Rejuvenating (kombinim i disa principeve aktive), që kundërshton plakjen e lëkurës, pakëson rrudhat, rrit tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës.
Vaji i macadamias dhe ai i arganit hidratojnë lëkurën, kurse dyllërat vegjetalë zbutin dhe ushqejnë lëkurën.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të thatë.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në mëngjes.
Përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water),  Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,  Butylene Glycol,  Cetearyl Alcohol,  Hydrogenated Polydecene,  Cyclopentasiloxane,  Dimethicone,  Glycereth-26,  Propanediol,  Isodecyl Neopentanoate,  Steareth-21,  Jojoba Esters,  Argania spinosa Kernel Oil,  Cetearyl Glucoside,  Glyceryl Stearate,  Macadamia ternifolia Seed Oil,  Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax],  Polysilicone-11,  Glycerin,  Sodium Hyaluronate,  Silica,  Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,  Cetyl Palmitate,  Dimethiconol,  Tocopheryl Acetate,  Acacia decurrens Flower Cera (Wax),  Propylene Glycol,  Ziziphus jujuba Seed Extract,  PEG-8,  Polyglycerin-3,  Magnesium Aspartate,  Evodia rutaecarpa Fruit Extract,  Zinc Gluconate,  Tocopherol,  Centella asiatica Extract,  Phytoecdysteroids,  Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate,  Ascorbyl Palmitate,  Copper Gluconate,  Pentylene Glycol,  Ascorbic Acid,  Citric Acid,  Superoxide Dismutase,  Hexapeptide-9,  Tromethamine,  Sodium Hydroxide,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,  Potassium Sorbate,  Sodium Benzoate,  Disodium EDTA,  Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping