info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vaj argani

Showing all 13 results

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Crème Anti-age Absolue

Përkujdesje hidratuese, ushqyese & anti-age, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës -rrudha, njolla të errëta, humbje e tonusit. 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Infinite motion mineral Aqua perfection face moisturizer

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50 ml
7,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

Balsam për buzët me tea tree oil dhe SPF 20 5.7 ml
660.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam natyral për buzë me SPF 20 5.7 ml
510.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Cream Mask

Maskë kremoze me bazë natyrale 75 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës 80 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Correctionist Rich Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë për moshë 35- 45 vjeç 50 ml
6,300.00 L 5,670.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Maskë për flokë të lyer 200 ml
5,300.00 L 4,240.00 L -20%
Shtoje në shportë

Bio Planete Argan Oil

Vaj organik argani 100ml
1,680.00 L
Shtoje në shportë