info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinergetic C+ Overnight Detox Oil

Çmimi:4,800.00 L 4,320.00 L -10%

Vaj i thatë me veti anti-moshë, hidratuese dhe  detoksifikuese me vitaminë C.
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

, , ,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Vaji i natës detoksifikues ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së stresuar për një pamje të freskët deri në mëngjes. Ai përmban 5 vajra të çmuar: vajin e farave të rrushit të pasur me Omega 6, vajrat e trëndafilit të myshkut dhe bajameve të ëmbla, vajrat esenciale neroli dhe livando.

Formula:
-Pa PEG, pa silikon
-Përbërës 100% natyral
-Organike e certifikuar
-Vegane

Vaji i i natës detox është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e kombinuar në atë të yndyrshme. Struktura e tij e thatë e vajit përthithet shpejt dhe nuk lë ndjesi ngjitëse.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje, të vetëm ose para kremit tuaj hidratues

Përbërësit
Caprylic/capric triglyceride, vitis vinifera (grape) seed oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, rosa canina fruit oil, citrus aurantium amara (bitter orange) leaf/twig oil, linalool, daucus carota sativa (carrot) seed oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, santalum album (sandalwood) oil, tocopherol, citrus aurantium amara (bitter orange) flower oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, geraniol, limonene, citral, farnesol.(223/003)
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping