info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava pRetinol Eye Cream

Çmimi:8,880.00 L 7,104.00 L -20%

Formulim me teksturë kremoze me veprim anti-rrudhë në zonën e syve

15 ml

Stock: Ka stok

SKU: AHAVA11
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Specific For

Skin Type

Suitable For

Krem me teksturë të lehtë, për zonën rreth syve, që përmban patentën ekskluzive pRetinol™ të AHAV-ës, e cila furnizon lëkurën me prekursorë  të retinolit që lëkura i shndërron në retinol.

Është një alternativë e sigurt “nga natyra në lëkurë”. Krijuar për t’i ofruar lëkurës tuaj të gjitha përfitimet e retinolit dhe asnjë nga efektet anësore.

Karakteristikat:

  • pakëson rrudhat.
  • hidraton lëkurën.
  • ju ofron një pamje rinore.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • parfum.
  • parabene.
  • OMGJ.

I përshtatshëm për veganë.

I sigurt në shtatzëni.

Aplikojeni në zonën rreth syve në mëngjes dhe në darkë, dhe masazhojeni derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Aqua (Mineral Spring Water), Isodecyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylyl Methicone, C14-22 Alcohols, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG-40 Stearate, Stearyl Dimethicone, Propanediol (Corn Derived), Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Cetearyl Glucoside, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer, Mica, C12-20 Alkyl Glucoside, Titanium Dioxide (CI 77891), Silica, Sclerotium Gum, Lysolecithin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Glucose, Glycolic Acid, Ethyl Lauroyl Arginate HCL, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Corn Starch Modified, Silanetriol, Potassium Citrate, Zea Mays (Corn) Starch, Citric Acid, Red 40 (CI 16035), Zea Mays (Corn) Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Glucosyl Hesperidin, Pullulan, Aloe Barbadensis (Aloe-Vera) Leaf Juice, Fraxinus Excelsior (Ash Tree) Bark Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Allantoin, Fructose, Niacinamide, Beta-Carotene, Dunaliella Salina (Dead Sea Alga) Extract, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.