info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Mousse Nettoyante Fleur de Vigne

Çmimi:840.00 L1,841.00 L

Përkujdesje pastruese në formë shkume
150 ml

  • 150 ml
  • 50 ml
Spastroje

SKU: CAUD001V
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml, 50 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

I përbërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ky locion transformohet në një shkumë të bollshme, e cila butësisht ndihmon ne pastrimin e lëkurës dhe largimin e papastërtive.
Aroma e luleve të hardhisë kombinohet me aromën e luleve të trëndafilit, drurit të bardhë, shalqirit, gjetheve të manushaqes dhe piperit rozë.

Sherebela- Veprim adstringent.
Kamomili- Qetësues.
Rrushi jeshil – Hidraton dhe rrit shkëlqimin.

Pa sapun, bazë pastruese shumë e butë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Aplikojeni shkumën në lëkurë të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën, duke mos harruar qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshillë e vinoterapistët:
Miksoni shkumën me eksfoljuesin Deep Cleansing Exfoliator për një pastrim të thellë.

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LINALOOL, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, PARFUM

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.