info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 259 results

Salvia Dezinfektant Natyror kundër Mushkonjave

Locion që mbron nga pickimet e mushkonjave 100 ml
570.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Esencial Rigoni

Vaj esencial rigoni me veprim anti-bakterial, anti-inflamator dhe antioksidues 10 ml
728.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Gingival Complex Mouthwash

Shpëlarës goje me 0.12% klorheksidinë 250 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Propoli Spray

Spraj për fytin me efekt emolient dhe zbutës 30 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Beemy Honey Propolis Junior Spray

Spraj me propolis, pa alkool, për fytin 20 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-tonsilit

Përzjerje bimore për dezinfektimin e bajameve 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

AltaCura BronchoTuss Syrup

Shurup bimor me veprim emolient në rrugët e frymëmarrjes 200 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Froiplak Gel Oral

Xhel anti-mikrobial për kavitetin oral 40 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Purifying Peel Off Face Mask

Maskë pastruese për lëkurën akneike 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Blemish Repelling Gel

Xhel-krem formuluar për lëkurën akneike 60 g
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Acne Drying Lotion Sulfur 10%

Locion që trajton dhe pakëson madhësinë dhe përhapjen e puçrrave gjatë natës 30 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Concealer Stick

Stik korrigjues i akneve dhe pucrrave
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Active Cremigel

Xhel-krem për trajtimin e akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Body Spray

Spraj që parandalon formimin e pikave të zeza dhe pucrrave 150 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinopure Set

Seti ideal për lëkurë mikse në të yndyrshme. Trajton aknet dhe imperfeksionet e lëkurës Cmim promocional 30 ml, 15 ml
4,720.00 L 4,248.00 L -10%
Shtoje në shportë

Canova Retinpil Cream-gel

Trajtim lokal kundër akneve 50 ml
3,510.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Purin Special Dry and Oily Dandruff

Shampo për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Capital Soleil UV-Clear SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit specifike për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione. 40ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Gentian Violet 1%

Solucion për përdorim të jashtëm në lëkurë 20 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Klindamicinë

Solucion me klindamicinë, për trajtimin lokal të akneve 50 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë