[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Caudalie

Showing 1–20 of 70 results

Ofertë!
-10%

Caudalie Vinofresh Déodorant Stick Naturel

Deodorant në formë stick-u pa alkool dhe pa alumin. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Thé des Vignes Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Fluid SPF 50 +

Fluid me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. Pa aromë. 40 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Rose de Vigne Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë delikate e trëndafilave. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë delikate e trëndafilave.
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Gommante Douce

Krem eksfoljues delikat me lëkurën. 75 ml
3,410.00 L 3,069.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau de Beauté Limited Edition

Formulim 100% natyral për kujdesin e lëkurës në format spraj. 30 ml
2,040.00 L 1,836.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soin des Lèvres

Përkujdesje hidratuese për buzët. 4.5 g
770.00 L 693.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e Bergamot, myshkut të bardhë dhe lules Iris. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Parfum Divine

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil. 50 ml
6,410.00 L 5,769.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Eau des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e myshkut të bardhë dhe lules Iris. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile Divine

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët.
4,280.00 L 3,852.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Exfoliante Désincrustante

Eksfoljues i thellë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 75 ml
3,280.00 L 2,952.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Crème Rèparatrice Mains et Ongles

Krem ushqyes dhe hidratues për duart dhe thonjtë. 75 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Eau Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues për çdo lloj lëkure
2,630.00 L 2,367.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Fluide Cachemire Redensifiant

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan. Teksturë fluide. 50 ml
5,900.00 L 5,310.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Fleur de Vigne Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat. Aromë e trëndafilit të bardhë, piperit rozë, shalqirit dhe grejpfrutit. 50 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Eau Fraîche

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat.
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Soleil des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e kokosit, luleve të portokallit dhe jaseminit. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosculpt Baume Corps Lift & Fermeté

Krem tonifikues për zonën e krahëve, barkut, gjoksit dhe vitheve. 250 ml
4,280.00 L 3,852.00 L -10%
Shtoje në shportë