info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skincode Exclusive Cellular Anti-aging Cream

Çmimi:9,950.00 L 7,960.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Krem hidratues i cili lufton plakjen në nivel qelizor.
Kompleksi ACR G2 vepron duke rigjeneruar qelizat e duke nxjerrë në pah një lëkurë më të shëndetshme.
I përforcuar me DermaxylTM për të minimizuar pamjen e rrudhave, ky hidratues është zgjidhja ideale për një lëkurë të maturuar që ka nevojë për rigjenerim.

Vepron në:
– Zvogëlimin e pamjes së vijave të holla dhe rrudhave të dukshme;
– Nxitjen e sintezës së kolagjenit;
– Riparimin e rrudhave ekzistuese të lëkurës;
– Përmirësimin e strukturës dhe tekstuës së lëkurës.

Pa Parabene
Aromatizues pa alergen.
I pasur me kompleksin ACR G2.
I testuar dermatologjikisht.
Jo i testuar tek kafshët.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, TRIBEHENIN, UREA, PHENYL TRIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PEG/PPG-18 / 18 DIMETHICONE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, SOY ISOFLAVONES, LECITHIN, CERAMIDE NG, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, PEG-8, ALCOHOL, POLYSORBATE 80, CITRIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.