[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Aqua Cleansing Kit

Çmimi:1,750.00 L 1,487.50 L -15%

Xhel larës & hidratues për fytyrën + disk silikoni pastrues dhuratë
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Kit pastrues me disk silikoni dhuratë.

Formulim, i cili pastron plotësisht lëkurën nga papastërtitë, pa prishur barrierën hidrolipidike të saj.
Prania e acidit hialuronik i jep këtij formulimi veti hidratuese, ndërsa omega 6 e gjendur tek vaji i agulices zbut dhe i jep shkëlqim lëkurës.
Xhelit i është shtuar kompleksi SK-Influks, që pengon humbjen e ujit, duke ruajtur kështu integritetin e shtresës së jashtme të lëkurës.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa sapun.
Hipoalergjik.
Pa SLS dhe SLES (sodium lauryl sulphate).

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të
njomë, masazhohet për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Polysorbate
20 • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Ceteareth-60 Myristyl Glycol • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-3 Distearate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Coco-glucoside • Glyceryl Oleate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Butylene Glycol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Olus Oil (Vegetable Oil) •Phytosphingosine • Cholesterol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate • PEG-150 Distearate • Citric Acid • C12-13 Alkyl Lactate • Carbomer • Xanthan Gum •Tocopherol•Hydrogenated Palm Glycerides Citrate•Lecithin•Ascorbyl Palmitate• Sodium Chloride• Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate• Phenoxyethanol● Chlorphenesin ● Benzoic Acid ● Ethylhexylglycerin •o-cymen-5-ol• Disodium EDTA • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance).