info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Multirepair H.A Facial Detox Serum

Çmimi:8,400.00 L 6,720.00 L -20%

Serum hidratues dhe anti-rrudhë për fytyrën
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Formulim i përshtatshëm për çdo lloj moshe dhe lëkure.
Kombinimi i acidit hialuronik me peshë molekulare të madhe dhe atij me peshë molekulare të vogël, bëjnë që lëkura të hidratohet deri në thellësi dhe të mbushen rrudhat.
Serumit i është shtuar dhe acidi mandelik, i cili në sajë të vetive eksfoliuese nxit proçesin e turn-overit qelizor.
Përmban kompleksin Detoxiox i cili në sajë të vetive antioksiduese mbron nga faktorët e jashtëm mjedisorë (ndotja, smogu, tymi i duhanit etj).
Pas disa aplikimesh lëkura do jetë më e butë, me më shumë shkëlqim dhe më rinore.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar paraprakisht, duke evituar zonën rreth syve.

Aqua (Water) • Mandelic acid • Glycerin • Dimethicone • Cyclopentasiloxane • C12-15 Alkyl Benzoate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hydroxide • Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate • Polysilicone- 11 • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Arginine • Octyldodecyl Lactate • Caprylic/Capric Triglyceride • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Squalane • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Xanthan Gum • Olea Europaea (Olive) Fruit Extract • Sodium Butyroyl Hyaluronate • Butylene Glycol • Polysorbate 60 • Decyl Glucoside • Sorbitan Isostearate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Hexyl Cinnamal • Benzyl Salicylate • Linalool • Citronellol • Limonene • Alpha-Isomethyl Ionone • Coumarin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)