info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

xhel

Showing 1–20 of 140 results

Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Moisturizing Care Gel

Xhel hidratues për flokë të thatë. 150 ml
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë

Novexpert Clear Skin Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-imperfection Purifying Gel

Xhel hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Eye Gel

Xhel për sytë me efekt hidratues, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 15 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Fast

Bojë flokësh pa amoniak e cila mbahet vetëm 10 minuta. 60 ml, 60 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Rebalancing Cleansing Gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 200 ml
1,570.00 L 1,099.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Acteen Purifying Cleansing Gel

Xhel larës për fytyrë të yndyrshme. 200 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Body Draining Slimming Cream-Gel

Përkujdesje trajtuese e celulitit. 400 ml
4,900.00 L 3,430.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Anti-Blemish Stick Concealer

Korrektor i cili ndihmon në mbulimin e imperfeksioneve në fytyrë. 4 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Pigment Lightening Gel 10% AHA-PHA

Xhel zbardhues për lëkurë me njolla 40 g
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kelual DS Foaming Gel

Xhel pastrues për fytyrën dhe trupin, specifik për lëkurën e prekur nga dermatiti seborroik. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Antarene Gel 5% (ibuprofen)

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Tub 50 g
277.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Extra Comfort Cleansing Gel

Xhel pastrues specifik për lëkurë të yndyrshme. 125 ml
3,750.00 L 3,375.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Balancing Makeup Removal Gel

Xhel larës i cili pastron dhe largon tualetin. Specifik për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini For Men Aqua Clean Facial Cleansing Gel

Xhel pastrues specifik për përdorim tek meshkujt. 125 ml
5,300.00 L 4,770.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff White Silk Face Localized Gel

Xhel trajtues me veprim lokal, specifik për njollat e errëta të krijuara në lëkurë. 15 ml
3,860.00 L 2,702.00 L -30%
Shtoje në shportë

Triple A Skin Science Gel Cleanser with AHA

Xhel pastrues me alfahidroksi acide dhe efekt eksfoljues 200 ml
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator

Eksfoljues me bazë acidet e frutave(AHA) i cili pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe përmirëson funksionin rigjenerues. 30 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Clarifying Cleansing Gel

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Gel Arnica & Calendula Bio

Xhel Arnica me Calendula bio qetëson, hidraton, freskon dhe mbron lëkurën e të vegjelve. 100 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping