info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 60 results

M.E.V Feller Protect

Xhel dezinfektant për duart 100 ml
350.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Purigel Fresh and oil free gel

Xhel pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Visibly Pure Gel Nettoyant Purifiant Visage & Corps

Xhel larës pastrues dhe ribalancues për lëkurë mikse 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Slimming Gel + Gel Reductor con cafeina FREE

Xhel dobësues për trupin + Xhel me kafeinë për reduktimin e celulitit FALAS 200 ml + 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Gel Lotion SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit për fëmijë. Teksturë xheli. Mbrojtje e lartë. 250ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Atoderm Gel Douche Ultra-Doucer

Xhel larës delikat për lëkurë normale dhe me tendencë të thatë 500ml
3,967.00 L 3,570.30 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant Ultra-Apaisant

Xhel larës delikat për lëkurë të thatë me tendencë atopike
1,935.00 L3,899.70 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bioderma Sebium Gel Gommant Exfoliant Purifiant

Xhel pastrues eksfoliues i përshtatur për lëkurë të mikse dhe të yndyrshme 100ml
2,570.00 L 2,313.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sensibio DS+ Gel Nettoyant Apaisant

Xhel pastrues pa sapun, i përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, ideale për lëkurat me tendencë dermatiti seborroik. 200ml
3,143.00 L 2,828.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sebium Gel Moussant Nettoyant Purifiant

Xhel pastrues pa sapun, i përshtatshëm për lëkura të mikse dhe të yndyrshme.
1,794.60 L3,714.30 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bioderma Sensibio Gel Moussant Nettoyant Douceur

Xhel pastrues pa sapun, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme 200ml
2,560.00 L 2,304.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Gel Douche et Bain Mousse

Shkumë larëse delikate me aromë të freskët 400 ml
1,450.00 L 1,232.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Kids Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Biolane xhel larës pastrues për flokët dhe trupin për fëmijë. 250 ml
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë
722.50 L1,530.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Gel Lavant Surgras Visage et Corps

Xhel larës me bazë mjalti për lëkurë të thatë për fytyrë dhe trup 400 ml
2,950.00 L 2,507.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Aquabella Gele Purifiant Micro-Exfoliant

Xhel pastrues dhe eksfoliues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 150 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Xhel pastrues dhe demakijues me bazë mjalti për lëkurën e thatë 200 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Cleanser

Xhel pastrues dhe freskues për lëkurat akneike dhe të yndyrshme 200 ml
7,540.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Energizing Cleanser

Pastrues i butë shkumues dhe energjizues për të gjtiha tipet e lëkurave 200 ml
6,890.00 L
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel

Xhel për trupin me aloe vera, vitaminë E dhe tea tree oil 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë