info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios UVMune 400 Color Fluid SPF 50+

Çmimi:3,000.00 L 2,400.00 L -20%

Fluid i lehtë, mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë. Formuluar për lëkurë të ndjeshme
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

Zhvilluar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme.

Teskturë e lehtë fluide, e thjeshtë për t’u aplikuar, jo e yndyrshme.
Mbulim i lehtë me ngjyrë, për një pamje të unifikuar të lëkurës.
Rezistente ndaj ujit, djersës dhe rërës.

Një formulë me mbrojtje shumë të lartë dhe spektër të gjerë SPF50+.
Mbrojtja optimale SPF 50+ e përforcuar ndaj rrezeve UVA realizohet falë sistemit të filtrimit të patentuar Mexoplex®.
Pasuruar me ujë termal, me veti antioksiduese e qetësuese, i cili është shumë efektiv kundër dëmtimit të lëkurës që mund të nxitet nga rrezet UVA-UVB.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë & dekolte 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

CODE F.I.L C227030/1ETIQUETTE CONDITIONNEMENT MIXTE AQUA/WATER CREEE LE 22/05/2018MODIFIEE LE885024 13 LRP – RÉNOVATION FLUIDE SPF50+ TEINTE APINGREDIENTSAQUA / WATERALCOHOL DENAT.DIISOPROPYL SEBACATESILICAISOPROPYL MYRISTATEETHYLHEXYL SALICYLATEETHYLHEXYL TRIAZONEBIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEGLYCERINC12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMERPROPANEDIOLDROMETRIZOLE TRISILOXANECI 77891 / TITANIUM DIOXIDEPERLITETOCOPHEROLCAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERCAPRYLYL GLYCOLCI 77491CI 77492CI 77499 / IRON OXIDESHYDROXYETHYLCELLULOSETEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACIDTRIETHANOLAMINETRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATEPARFUM / FRAGRANCE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.