info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Aloedermal Crema Viso Idratante-Nutriente

Çmimi:1,350.00 L 1,147.50 L -15%

Krem hidratues për fytyrën me bazë aloe vera
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Formulim unik që hidraton lëkurën dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Përmban:
-acid gliciretinik, aloe vera dhe vaj ulliri, me veti hidratuese, ushqyese dhe qetësuese;
-algën Chondrys dhe gjalpin Karite me veti mbrojtëse.
Produkt natyral, hipoalergjik i përshtatshëm për t’u përdorur dhe nga personat me lëkurë të ndjeshme.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-konservues;
-parabene;
-parfum;
-SLS;
-SLES.
I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

Produkt dermokozmetik i indikuar vetëm për përdorim të jashtëm.
Të mbahet larg fëmijëve.

Aplikohet një sasi e konsiderueshme kremi në fytyrë dhe në qafë, në mëngjes dhe në darkë.
Masazhohet lehtësisht deri sa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Butyrospermum Parkii Butter, Chondrus Crispus Extract, Glyceryl Caprylate, Aloe Barbadensis, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Hyaluronate

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.