[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Esi

Showing 1–20 of 71 results

Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Esi Bio Collagenix Lift Ampoules

Ampula me efekt të fuqishëm anti-rrudhë 30 ampula x 1.8 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel freskues për këmbë të lodhura dhe të enjtura 100 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Esi Olio di Mandorle Dolci

Vaj i pastër i bajames së ëmbël me veti zbutëse dhe hidratuese 100 ml
2,173.00 L 1,847.05 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Esi Aloedermal Latte Solare Spray SPF 50+

Qumësh trupi që mbron lëkurën nga rrezatimi diellor 150 ml
2,130.00 L 1,810.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor për këmbë enjtura dhe të lodhura 30 tableta
1,190.00 L 1,011.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
1,280.00 L 1,088.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Echinaid Gola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me ekstraktet e bimës echinacea 20 ml
790.00 L 632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Karbofin Forte

Suplement me karbon vegjetal dhe ekstrakte bimore efikas në eleminimin e gazrave suportimin e funksioneve digjestive 30 kapsula natyrale
775.00 L 658.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi GinkgoMax

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor 30 tableta
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid Vapor Oil

Miksturë me 6 vajra balsamike me ndikim pozitiv në traktin respirator 30 ml
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
715.00 L 607.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
1,450.00 L 1,232.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid RinoAct Spray

Spraj nazal me bazë propolisi, eukalipti, aloe vera dhe pishe 20 ml
920.00 L 782.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbe della Notte Gocce

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 ml
780.00 L 663.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Fermental Max Mini Drinks

Fermente laktike për një florë intestinale normale 12 flakone
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Drimo Polvere

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe funksionin fiziologjik të zorrëve 100 g
920.00 L 782.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
1,262.25 L1,317.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Esi NoDol Curcuma

Suplement natyral për mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve 30 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë