info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Pediatric Moisturising Body Milk

Çmimi:2,663.00 L 1,331.50 L -50%

Locion zbutës dhe hidratues për lëkurën e foshnjës dhe fëmijës suaj.
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE35
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Locion trupi, perfekt për kujdesin ditor dhe hidratimin e lëkurës së foshnjës dhe fëmijës suaj.
Teksturë fluide, e cila përthithet menjëherë.

Përmban gjalpë Kokum që ndihmon në ruajtjen dhe forcimin e funksionit natyror mbrojtës të lëkurës.
Ka një veprim të menjëhershëm qetësues dhe hidratues dhe është i përshtatshëm për masazhimin e lëkurës së foshnjës pas larjes.
I jep lëkurës një ndjesi komforti.

PH i adaptuar.
Tolerancë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht.

Për përdorim të përditshem.

Aplikojeni në mënyrë uniforme dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plote.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Kokum Butter 1%
BABÉ Baby-Care Complex 0.5%
Matricaria 0.50%
Vitamin E 0.25%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.