[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

BABÉ

Showing all 16 results

BABÉ 10% Urea Repairing Lotion

Locion hidratues me përmbajtje 10% të uresë për trupin. 500 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Bath Gel

Xhel shumë i butë për banjë, i përsosur për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 100 ml
750.00 L 375.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Foot Repairing Cream 10% Urea

Riparues intensiv i këmbëve, i përshtatshëm për këmbët e diabetikëve. 100 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Krem-xhel anticelulit. 200 ml
4,400.00 L 2,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydra-Calm Body Wash

Larës trupi për lëkurë sensitive dhe delikate. 500 ml
2,581.00 L 1,290.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydra-Calm Body Milk

Krem hidratues për trupin për kujdesin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme dhe delikate. 500 ml
2,968.00 L 1,484.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Extra Mild Shampoo

Pastron me delikatesë dhe mbron skalpin & flokët e të vegjëlve tuaj. 200 ml
2,270.00 L 1,135.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Cradle Cap Shampoo

Shampo e butë për fëmijët, e cila parandalon shfaqjen krustave të qumështit 200 ml
1,860.00 L 930.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydro 24H Cream-Gel

Hidratues në formë xhel-kremi për lëkurë mikse 50 ml
4,017.00 L 2,008.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Lip Repair Cream

Riparues intensiv i buzëve dhe zonës perinazale. 15 ml
1,569.00 L 784.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydronourishing Cream SPF 20

Krem hidratues për fytyrën me mbrojtje mesatare nga dielli, i përshtatshëm për lëkurë të thatë. 50 ml
4,092.00 L 2,046.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Comforting Hydra-Exfoliator

Hidratues dhe eksfoljues për fytyrën për lëkurë të ndjeshme 50 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydro 24H Light Texture SPF 20

Krem hidratues me mbrojtje mesatare ndaj diellit për lëkurë mikse. 50 ml
4,017.00 L 2,008.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydro 24h Reactive Skin

Krem hidratues 24 orësh me probiotikë për lëkurë sensitive dhe me tendencë skuqje. 50 ml
4,017.00 L 2,008.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Transparent Sunscreen Wet Skin SPF 50

Spraj me faktor të lartë mbrojtës, kundër rrezatimit të dëmshëm diellor. 200 ml
5,431.00 L 2,715.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Stop AKN Spot Control Gel

Xhel me veprim përtharës dhe antibakterial, për trajtimin lokal të akneve 8 ml
1,971.00 L 985.50 L -50%
Shtoje në shportë