info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

BABÉ

Showing 1–20 of 43 results

Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Stretch Mark Cream

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 200 ml
4,400.00 L 2,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Roll-on Deodorant

Deodorant unisex për lëkurë sensitive dhe delikate. 50 ml
1,547.00 L 773.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve. 250 ml
2,187.00 L 1,093.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Oily Dandruff Shampoo

Shampo e përshtatshme për sklap të yndyrshëm dhe/ose me dermatit seboroik. 250 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë

BABÉ 10% Urea Repairing Lotion

Locion hidratues me përmbajtje 10% të uresë për trupin. 500 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Stop AKN Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues dhe eksfoliues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike. 100 ml
800.00 L 400.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ 100% ALOE

Xhel freskues, ideal për lëkurën e irrituar. 90 ml
950.00 L 475.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Moisturising Body Milk

Locion zbutës dhe hidratues për lëkurën e foshnjës dhe fëmijës suaj. 100 ml
750.00 L 375.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 100 ml
950.00 L 475.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Bath Gel

Xhel shumë i butë për banjë, i përsosur për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 100 ml
750.00 L 375.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Emollient Cream

Krem trupi ushqyes dhe hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & atopike. 200 ml
3,214.00 L 1,607.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Intimate Hygiene Gel

Xhel për përdorim të përditshëm për zonën intime. 250 ml
2,068.00 L 1,034.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Foot Repairing Cream 10% Urea

Riparues intensiv i këmbëve, i përshtatshëm për këmbët e diabetikëve. 100 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Repairing Hand Cream

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve. 50 ml
1,331.00 L 665.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Krem-xhel anticelulit. 200 ml
4,400.00 L 2,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydra-Calm Body Wash

Larës trupi për lëkurë sensitive dhe delikate. 500 ml
2,581.00 L 1,290.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydra-Calm Body Milk

Krem hidratues për trupin për kujdesin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme dhe delikate. 500 ml
2,968.00 L 1,484.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Emollient Cream

Krem trupi që ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë & atopike të foshnjës dhe fëmijës suaj. 200 ml
3,273.00 L 1,636.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Moisturising Body Milk

Locion zbutës dhe hidratues për lëkurën e foshnjës dhe fëmijës suaj. 500 ml
2,663.00 L 1,331.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Oil Soap

Sapun trupi që pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën në thellësi. 500 ml
3,593.00 L 1,796.50 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping