info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Hydronourishing Cream SPF 20

Çmimi:4,092.00 L 2,046.00 L -50%

Krem hidratues për fytyrën me mbrojtje mesatare nga dielli, i përshtatshëm për lëkurë të thatë.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Krem hidratues me mbrojtje mesatare nga dielli që ndihmon në rikuperimin e humbjes së lëndëve ushqyese dhe ujit në lëkurë.
Përthithje e shpejtë. E mban fytyrën të hidratuar për 24 orë dhe e mbron nga rrezatimet UVA dhe UVB.

Formulë e pasur me acid hialuronik që përmirëson ndjeshëm nivelin e hidratimit, duke rikuperuar pamjen e freskët dhe të ndritshme të fytyrës.
Me vajra vetëm me origjinë bimore. Teksturë e plotë dhe kremoze.
Mbrojtje mesatare nga rrezatimet UVA dhe UVB.

pH fiziologjik.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aplikojeni kremin në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butë deri në thithjen e plotë.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Sun Protection Filters qs to SPF 20
Shea Butter 2%
Natural Moisturising Factor 0,50%
Jojoba Oil 0,50%
Pure Hialuronic Acid 0,005%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.