info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Anti-Ageing Eye Contour Cream Gel

Çmimi:3,571.00 L 1,785.50 L -50%

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve.
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

15 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

I pasur me kafeinë, e cila nxit mikro-qarkullimin në zonën poshtë syve.
Pigmentet e saj minerale korrigjojnë rrathët e zinj.
pH përshtatet në zonën e syve, duke shmangur acarimin e lëkurës rreth syrit.

Aplikojeni kremin rreth syrit dhe masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore.
Shmangni anën e sipërme të qepallës.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Rosa Moschata Oil 2%
Shea Butter 1,50%
Anti-Ageing Peptidic Complex BABÉ 0,50%
Hydroxytyrosol 0,50%
Pure Cafeine 0,10%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.