info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes

Çmimi:4,730.00 L 4,020.50 L -15%

Serum për sytë dhe qerpikët
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Serum me veti të dyfishtë:
-forcon qerpikët;
-pakëson rrudhat e formuara rreth syve, në sajë të pranisë në të të rhamnozës.
Pas disa aplikimesh rrudhat zbehen, qeset e zeza pakësohen, lëkura duket më e re, me më shumë shkëlqim, ndërsa qerpikët forcohen.
Prania e acidit hialuronik i jep këtij serumi dhe veti ushqyese.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene dhe pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohen disa pika të serumit në gishta, në mëngjes dhe në darkë.
Mbyllen sytë dhe masazhohet zona e syve, duke nisur nga pjesa e brendshme drejt asaj të jashtme, duke e aplikuar edhe në qerpikë.

Përbërësit

AQUA / WATER •
RHAMNOSE • GLYCERIN •
ALCOHOL DENAT. •
DIMETHICONE •
HYDROXYETHYLPIPERAZINE
ETHANE SULFONIC ACID • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • CI 77891/ TITANIUM DIOXIDE • MICA • TRIETHANOLAMINE • SODIUM HYALURONATE • SALICYLOYL PHYTOSPHING SINE • PALMITOYL OLIGOPEPTIDE • PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7 • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • AMMONIUM POLYACRYLATE LAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • CHLORPHENESIN • DISODIUM EDTA • XANTHAN GUM • OCTYLDODECANOL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • N-HYDROXYSUCCINIMIDE • CHRYSIN