info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Rich Cream

Çmimi:3,690.00 L 3,136.50 L -15%

Krem hidratues për lëkurë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Krem i formuluar për lëkurën e thatë, pa shkëlqim dhe pa elasticitet.
Në sajë të pranisë në të, të acidit hialuronik hidraton lëkurën në mënyrë optimale deri në 48 orë.
Zvogëlon ndjesinë e tërheqjes së lëkurës dhe i ofron asaj një ndjesi butësie dhe konforti.
Kremi është i pasur me ujin termal Vichy, i cili mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar ne lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN
• DIMETHICONE • CAPRYLIC
/CAPRIC TRIGLYCERIDE •
PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE • SYNTHETIC WAX • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • ALCOHOL DENAT. • HYDROGENATED POLYISOBUTENE • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • PENTYLENE GLYCOL • GLYCERYL STEARATE • BEHENYL ALCOHOL • STEARYL DIMETHICONE • GLYCERYL STEARATE CITRATE • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL• CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) • DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE • DISODIUM EDTA • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE GUM-1 • PARFUM /FRAGRANCE Code FIL : B164017/2