info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Aqualia Thermal Light Cream

Çmimi:3,600.00 L 3,060.00 L -15%

Krem hidratues për lëkurë normale në të yndyrshme
50ml

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Krem me konsistencë të lehtë që ofron hidratim optimal deri në 48 orë për lëkurën.
Vetitë hidratuese vijnë në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me manozën.
Me ujë thermal Vichy në përmbajtje që mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Pas një sërë përdorimesh lëkura bëhet më e tonifikuar, më elastike dhe me më shumë shkëlqim.
Pa parabene, pa silikon dhe jovajore.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER – GLYCERIN – DIMETHICONE – HYDROGENATED POLYISOBUTENE – ALCOHOL DENAT. – PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE – STEARYL DIMETHICONE – AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE – PROPYLENE GLYCOL – SYNTHETIC WAX – GLYCERYL ISOSTEARATE – SODIUM HYALURONATE – PHENOXYETHANOL – CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) – POLOXAMER 338 – DISODIUM EDTA – CAPRYLYL GLYCOL – BIOSACCHARIDE GUM-1 – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – ACRYLATES COPOLYMER – PARFUM / FRAGRANCE