info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

spraj

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-30%

Bionike Defence Deo Ultra Care 48 H

Deodorant në formë spraj pa kripëra të aluminit dhe pa alkool. 100 ml
970.00 L 679.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Cutalgan Ultra-calming Refreshing Spray

Spraj qetësues dhe freskues kundër të gjitha irritimeve. Për bebe, fëmijë, të rritur. 100 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Exomega Control Emollient Spray

Spraj qetësues specifik për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë, të rritur. 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Mycocur 1% Topical Spray (terbinafinë)

Spraj me veprim anti-mykotik 30 ml
567.00 L
Shtoje në shportë

Oki Spray per mucosa orale

Spraj për fytin me ketoprofen 15 ml
994.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Oral Spray 0.15%

Spraj oral me efekt anti-inflamator dhe analgjezik (benzidaminë) 30 fl
556.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sea Side Dry Mist SPF 50+

Spraj me SPF 50+ i përshtatshëm për çdo moshë Flakon x 300 ml
3,824.00 L 3,059.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Brume Thermale Autobronzant

Spraj vetë-nxirës. 100 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Set Prodigieuse Floral & Creme Fraiche

Bli vajin floral 50 ml dhe brymën hidratuese 50 ml me 40% ulje
5,500.00 L 3,300.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Cream-in-mist

Hidratues në formë spraji 50 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Brume Hydratante à la Pivoine

Spraj hidratues për trupin me lule bozhure 200 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë

Rilastil Aqua Set Intense Gel Serum + Intense Spray Falas

Set hidratues për fytyrën  me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml + 100 ml
4,060.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Nazal Cleaner Allergy

Pastron kavitetin nazal, largon simptomat e rinitit alergjik dhe zbut inflamacionin. 30 ml
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sun Screen Invisible Spray SPF 50+

Mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin në formë spray. 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fortex Phytolor Spray

Spraj për fytin me bazë propolisi Flakon x 30 ml
950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Atoderm SOS Spray Ultra-Apaisant

Përkujdesje qetësuese e menjëhershme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar, në formë spraj
3,350.00 L 2,345.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
715.00 L 607.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj për fytin me mjaltë dhe ekstrakte bimësh 20 ml
900.00 L 765.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 200 ml
3,360.00 L 1,680.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping