info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

spraj

Showing all 14 results

Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48H Anti-Traces Blanches&Jaunes

Deodorant në formë spraj, me veprim 48H, kundër njollave në tekstile. Formuluar për lëkurë sensitive. 125 ml
14.82 12.60 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme

Deodorant në formë spraj, me efekt freskues. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
14.82 12.60 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale

Deodorant në formë spraj, specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
14.82 12.60 -15%
Shtoje në shportë

Fortex Phytolor Spray

Spraj për fytin me bazë propolisi Flakon x 30 ml
7.70
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Atoderm SOS Spray Ultra-Apaisant

Përkujdesje qetësuese e menjëhershme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar, në formë spraj
20.9229.16
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio Eau de Soin Brume Hydratante SPF 30

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, në formë spraj. 50ml
26.24 23.62 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Spray d’Huile d’Amande Douce

Spraj zbutës, ushqyes dhe mbrojtës i epidermës me vaj bajame të ëmbël. 75 ml
6.97 5.92 -15%
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
5.27
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj për fytin me mjaltë dhe ekstrakte bimësh 20 ml
7.29
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Forte Spray

Spraj për fytin me mente dhe propolis 20 ml
6.32
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh – Fresh Breath Spray

Spraj efikas kundër aromës së pakëndshme të gojës 15 ml
5.67
Shtoje në shportë

PIC Ice Spray – 400ml

Spraj ftohës
3.404.46
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
28.35 21.26 -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children SPF 50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
29.16 24.79 -15%
Shtoje në shportë