info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops

Çmimi:5,540.00 L 4,155.00 L -25%

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

15 ml, 30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar posaçërisht për femrat mbi 40 vjeç.
Përmban acid hialuronik dhe ceramide, që mbushin rrudhat, ushqejnë lëkurën dhe i japin asaj një pamje uniforme.
Në sajë të vetive lifting që ka kompleksi Calmosensine pakësohet formimi i rrudhave të reja, ndërsa DNA e natriumit i jep lëkurës elasticitet.
Vitamina E në sajë të vetive të saj antioksiduese mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues, ndërsa lupeoli nxit sintezën e kolagjenit tip 1.
Formulimit i është shtuar dhe acidi lactobionik që nxit proçesin e turnoverit qelizor.
Pas një sërë përdorimesh lëkura juaj do jetë më elastike dhe do ketë një pamje më rinore.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom. Testuar klinikisht.
Pa ngjyrues.
Pa parabenë.
Hipoalergjik.
Pa derivate të grurit.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water) · Glycerin ·
Butylene Glycol · PEG-8 · Betaine · Sorbitol · Polysorbate 20 · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · Hydroxyethylcellulose · Sodium PCA · Sodium DNA · Pisum sativum (Pea) Extract · Lupinus albus Seed Extract · Algin · Lactobionic Acid · Allantoin · Sodium Lauroyl Lactylate · Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil · Arginine · Sodium Hyaluronate · Tocopheryl Acetate · Aloe barbadensis Leaf Juice · Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester · Ceramide AP · Ceramide NP · Ceramide EOP · Phytosphingosine · Cholesterol · Glyceryl Polyacrylate · Carbomer · Laureth-3 · Xanthan Gum · Tocopherol · Phenoxyethanol · Chlorphenesin · Potassium Sorbate · Ethylhexylglycerin · Disodium EDTA · Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate · Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping