info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Promo Limited Edition

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese, formuluar specifikisht për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
Çmim promocional.
250 ml, 250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

250ml, 250 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Set pastrues dhe trajtues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
Cmim promocional.

Seti përmban:
-Rilastil Daily Care Purifying Cleansing Gel – 250 ml
-Rilastil Daily Care Rebalancing Astringent Toner- 250 ml

Rilastil Daily Care Purifying Cleansing Gel është formuluar për pastrimin e përditshëm të lëkurës suaj.
Përmban ekstraktet e bimës Corallina Officinalis, e cila mundëson pastrimin e poreve nga papastërtitë, pa dëmtuar dhe irrituar lëkurën.
Pa sapun.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Rilastil Daily Care Rebalancing Astringent Toner është një locion me efekt tonifikues, pastrues, ushqyes dhe zbutës.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të yndyrshme dhe mikse.
Përmban ekstraktet e lajthisë, të cilat kanë veti astrigjente dhe dekongjestionante.
Falë ekstrakteve të bimës Corallina officinalis, ky locion ka veti të rregullojë sasinë e sebumit të prodhuar nga lëkura dhe të reduktoj poret e dukshme, duke e bërë lëkurën më uniforme.

Përdorimi

Aplikoni fillimisht xhelin larës për të pastruar në mënyrë delikate lëkurën. Shkumëzojeni dhe shpëlajeni me kujdes.
Aplikoni më pas tonikun në të gjithë fytyrën dhe vazhdoni me produktet e tjera të rutinës.

Përbërësit

Rilastil Daily Care Purifying Cleansing Gel Ingredients:

Aqua (Water) • Glycerin • Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Rilastil Daily Care Rebalancing Astringent Toner Ingredients:

Aqua (Water) • Alcohol denat. • PPG-26-Buteth-26 • Glycerin • Hamamelis virginiana Leaf Extract • Hydrolyzed Corallina officinalis • PEG-40 Hydrogenated Castor oil • Capryloyl Glycine • Triethanolamine • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping