info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Çmimi:1,732.50 L2,415.00 L

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Masa

200 ml, 400 ml

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për një pastrim të thellë e të përditshëm të lëkurës.
Rregullon prodhimin e yndyrës, pakëson mundësinë për t’u formuar koloni bakteriale dhe ul inflamacionin.
Mund të përdoret dhe në lëkurë shumë të ndjeshme.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë, masazhohet për dy tre minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol •Coco-Glucoside •Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA• Niacinamide• Panthenol•Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate• Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate •Sodium Chloride • Tocopherol• Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic/Capric Triglyceride• Hydrogenated Palm Glycerides Citrate• Lecithin• Ascorbyl Palmitate• Propanediol• Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate• Sodium Benzoate• Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping