info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 59 results

Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Cervical Patches

Ngjitëse për qetësimin e dhimbjeve në zonën cervikale 5 ngjitëse
1,760.00 L 1,496.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Thermo Cerotti

Ngjitëse për qetësimin e dhimbjeve 3 ngjitëse
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Ashwaganda Stress Relief

Suplement ushqimor që përmirëson humorin dhe gjumin 60 kapsula
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Tryptophan 500 mg

Suplement ushqimor që përmirëson humorin dhe promovon një gjumë të qetë 60 kapsula
2,540.00 L 2,160.00 L -14%
Shtoje në shportë

Salvia Bar Blete

Çaj me veprim qetësues në sistemin nervor 50 g
110.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Eucalyforce Throat Pastilles

Suplement ushqimor për fytin dhe rrugët e frymëmarrjes 30 karamele
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Capsiselen Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit, për të rritur 200 ml
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Baby Gel

Xhel për dhëmbët e parë të foshnjeve tuaja 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Relax

Suplement ushqimor për fëmijë me efekt relaksues 150 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Kamomili

Çaj kamomili me bustina 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Ansyogem

Suplement ushqimor që përmirëson humorin dhe ju ofron një gjendje relaksi 30 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë

S&R Farmaceutici Ansioser

Suplement ushqimor që promovon gjumin dhe gjendjen e relaksit 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Ansimel

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në mirëqënien mendore 40 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Advancis Extra Cough Relief Kids

Shurup me veprim kundër kollës për fëmijë 100 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Alinan Happy Drink, Sachet

Suplement ushqimor i formuluar për mirëqenien e traktit tretës 12 bustina
1,180.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Triptan Forte

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin psikologjik 30 kapsula
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Relax Night

Suplement ushqimor që përmirëson cilësinë e gjumit 30 kapsula
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Manuka Sed Tosse Junior

Shurup me mjaltin Manuka për qetësimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Manuka Sed Tosse Adult

Shurup me mjaltin Manuka për qetësimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Ansiophil Quick Spray

Suplement ushqimor që ju relakson dhe përmirëson humorin 20 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë