info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-bakterial

Showing 1–20 of 44 results

Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Protective Action pH 4.5

Detergjent intim delikat me lëkurën 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Bi-stick

Stik trajtues i imperfeksioneve. 1 g
1,750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-Blemish SOS Gel

Xhel kundër akneve, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 10 ml
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë

Eludril Mouthwash

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe klorbutanol 200 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Rinse

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe benzidaminë 200 ml
508.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Microsilver Serum

Serum specifik për trajtimin e lëkurës së yndyrshme. 30 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 200 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Pharmactive Andorex Gargle

Solucion oral për gargarë me veti anti-bakteriale Flakon x 200 ml
427.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinopure Lotion Purifiante

Tonik specifik për lëkurë mikse, të yndyrshme me imperfeksione.
2,358.00 L3,240.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoclean Lotion Tonique Hydratante

Tonik hidratues për të gjitha tipet e lëkurës.
2,367.00 L3,393.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Comedomed SOS Boutons

Emulsion trajtues me veprim lokal. Formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Saforelle Intimate Soothing Cream

Përkujdesje e butë hidratuese dhe qetësuese intime për lëkurë të ndjeshme 40 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Saforelle Gentle Cleansing Care

Përkujdesje e butë pastruese intime dhe trupore për lëkurë të ndjeshme 250 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN FLOREXIL Vaginal Douche

Dush vaginal me veti qetësuese dhe antibakteriale. 5 flakon njëpërdorimësh x 140 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Bebe Spray change Eryteal 3 en 1

Spraj qetësues kundër irritimeve në zonën e pelenave 75 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,520.00 L 2,016.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Pâte-Soin Local

Trajtim i lokalizuar me veprim purifikues në lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 g
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Clinicum Derma Liquid

Solucion dezinfektues në formë spraji 100 ml
300.00 L
Shtoje në shportë

Clinicum Alcool Etilico 70°

Alkool etilik 70° 100 ml
100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare