info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acnestil Attiva Cream

Çmimi:2,230.00 L 1,672.50 L -25%

Krem ushqyes për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që pakëson dhe parandalon formimin e parregullsive në fytyrë.
Ka veti keratolitike, sebo-rregulluese, matifikuese dhe zbutëse.
Prania e substancave antimikrobike kontrollon dukurinë e rritjes së mikroorganizmave në lëkurë, duke parandaluar ndonjë infeksion të mundshëm.
Pantenoli, ceramidet dhe acidi hialuronik ushqejnë lëkurën dhe e zbutin atë.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.
Pa parabene, parfum, derivate të grurit, pa vazelinë ose rrjedhës të saj, pa lanolinë ose rrjedhës të saj.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Dibutyl
Adipate ● Dimethicone ● Glycerin ● Arachidyl Alcohol ● Behenyl Alcohol ● Niacinamide ● Panthenol ● Polymethyl Methacrylate ● Polyacrylate Crosspolymer-6 ● Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil ● Potassium Azeloyl Diglycinate ●Tapioca Starch ● Pseudoalteromonas Ferment Extract ● Arachidyl Glucoside ● Sodium Salicylate ● Tocopheryl Acetate ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Xanthan Gum ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Sodium Hyaluronate ● Citric Acid ● Polymethylsilsesquioxane ● Ceramide NP ● Sodium DNA ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Phytosphingosine ● Cholesterol ● Carbomer ● Tocopherol ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping