info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Zeniac LP Keratorelugating Treatment

Çmimi:1,600.00 L 1,360.00 L -15%

Trajtim që rregullon prodhimin e sebumit në lëkura të yndyrshme dhe me akne
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Trajtim për lëkura të yndyrshme i pasur me acid salicilik dhe AHA me efekt kerato-rregullator.
Zhbllokon poret e bllokuara, eliminon sebumin e formuar dhe parandalon riformimin e tij në lëkurë në sajë të kombinimit perfekt të acidit salicilik, AHA dhe NH4.
Formulë e pasur me biotinë dhe zinc pastron dhe ushqen lëkurën,
në këtë mënyrë lëkura juaj qëndron mat dhe e purifikuar gjatë gjithë ditës.

I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonat e interesuara.
Kujdes me ekspozmin në diell për shkak se përmban AHA.

Përbërësit

Aqua, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Lactate, Butylene Glycol, C-12/15 Alkyl Benzoate, Mandelic Acid, Cyclopentasiloxane Pentyle Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Lactate, Glyceril Stearate, PEG-100 Stearate, Salicylyc acid, Arachidyl, Glucoside, Cetyl alcohol, Parfum (Fragrance), Arctium Majus Root Extract, Lactic Acid, Xanthan Gum, Dimethiconol, Chlorphenesin, Zinc Sulfate, Biotin, Limonene, Linalool, Hydroxycitronnellal, Citral, Benzyl, Salicylate, Alpha-isomethyl, Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol.