info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

AHA

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Balancing Purifying Lotion

Locion pastrues dhe balancues, specifik për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Triple A Skin Science Gel Cleanser with AHA

Xhel pastrues me alfahidroksi acide dhe efekt eksfoljues 200 ml
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Bio-Fruit Gel Exfoliator

Eksfoljues me bazë acidet e frutave(AHA) i cili pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe përmirëson funksionin rigjenerues. 30 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics AHA Face Cream

Krem eksfoljues me acide frutash. 50 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 75 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Serum

Serum eksfoljues AHA, BHA dhe Niacinamide 30 ml
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Hyaluronic AHA-14 Cream

Përkujdesje eksfoliuese me 14% AHA. 50 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Froika Hyaluronic AHA-8 Cream

Përkujdesje eksfoliuese me 8% AHA. 50 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Parasoftin Piling Ҫorape

Trajtim me efekt peeling për këmbët. Paketim me 1 cift corapesh për 1 përdorim
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Pore Minimizing Serum

Serum trajtues i poreve të zgjeruara, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 30 ml
3,550.00 L 2,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Anti-Imperfections Night Cream

Krem nate hidratues & rigjenerues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Enzyme Peeling

Krem eksfoliues për fytyrën, qafën & dekoltenë. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Sérum Peau Neuve

Përkujdesje e koncentruar në trajtë serumi që redukton imperfeksionet dhe përmirëson teksturën e lëkurës. 40 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Lotion

Locion hidratues për fytyrën dhe trupin me efekt zbutës. 200 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Refine Gel Plus

Xhel eksfoliues me efekt anti-rrudhë për fytyrë të yndyrshme me tendencë akneike. 125 ml
5,020.00 L 4,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Ultra Moisturizing Face Cream

Krem hidratues me veti antioksiduese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe sensitive. 40 g
4,280.00 L 3,424.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Clarify Oily Skin Solution

Pastron poret dhe ndihmon në heqjen e yndyrës së tepërt nga sipërfaqja e lëkurës së yndyrshme me tendencë akneike. 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel 2 In 1 Cleansing Foam

Shkumë e butë pastruese me efekt peeling dhe acide frutash. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping