info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Global Cover Soin Intense Purifiant Haute Couvrance

Përkujdesje trajtuese dhe unifikuese për lëkurë të kombinuar dhe me tendencë akneike 30ml
4,455.00 L 3,118.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Global Soin Intense Purifiant

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 30ml
2,913.00 L 2,039.10 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Very Rose Lotion Peeling Éclat

Solucion me veti mikro-eksfoliuese për përdorim të përditshëm 150 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Mesolift Creme Anti-Fatigue Remineralisante

Krem rimineralizues anti-lodhje 40 ml
5,460.00 L 4,914.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Zeniac LP fort intensive keratoregulating treatment

Kujdes i përditshëm me veprim eksfoliues për lëkurë të yndyrshme me akne 30 ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Zeniac LP Keratorelugating Treatment

Trajtim që rregullon prodhimin e sebumit në lëkura të yndyrshme dhe me akne 30 ml
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling 50 ml
8,990.00 L 7,641.50 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Alpha Effect AHA Peeling

Serum me efekt peeling, ribalancues dhe reduktues i rrudhave 30 ml
5,600.00 L
Shtoje në shportë