info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

biotinë

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimopurin Specialist Hair Growth Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 250 ml
2,090.00 L 1,672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H- Stimulinum Hair Growth Stimulating Conditioner

Balsam kundër rënies së flokëve. 150 ml
2,250.00 L 1,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Sebopurin Professinal Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp

Shampo për kujdesin e përditshëm të skalpit seborrhoeik dhe flokëve të yndyrshëm. 250 ml
1,791.00 L 1,432.80 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Anti-Hair Loss Peptide Lotion

Locion i cili trajton rënien e flokëve. 100 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Collagene 30 with Biotin

Suplement ushqimor për thonj, flokë dhe lëkurë të shëndetshme Paketim x 120 tableta
5,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Junior-vit

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për fëmijë mbi 2 vjeç. 30 tableta të përtypshme
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Day-vit Active

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur. 30 tableta
2,529.90 L 2,276.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid B Complex

Suplement ushqimor me vitaminat e grupit B. 60 tableta
1,820.00 L 1,638.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Pregnazon Complete

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë. 60 kapsula
3,315.00 L 2,983.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Hair-Vit

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm. 30 kapsula
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid GlucoBate

Suplement ushqimor, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, metabolizmit dhe niveleve të energjisë së organizmit. 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Biotin 5000mcg

Suplement ushqimor me biotinë për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 kapsula
2,500.20 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

X-Ingredients 9 – Vitamin H & Azelaic Acid

Trajtim specifik për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione dhe tendencë akneike. 10 ml
8,950.00 L 7,607.50 L -15%
Shtoje në shportë

Healthy Life Selenogin Food Supplement

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe forcon memorien Kuti x 30 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hair Tone Nails & Skin

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm, thonj të fortë dhe lëkurë që shkëlqen 30 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Vitamin B50 Complex

Suplement ushqimor me vitaminat e grupit B të rëndësishme për një sërë funksionesh në organizëm 30 kapsula
930.00 L 837.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
1,050.00 L 945.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Zeniac LP Keratorelugating Treatment

Trajtim që rregullon prodhimin e sebumit në lëkura të yndyrshme dhe me akne 30 ml
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping