info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid salicilik

Showing 1–20 of 73 results

ACM Novophane DS Shampoo

Shampo kundër zbokthit të thatë ose të yndyrshëm. 125 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

ACM Novophane K Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit persistent. 125 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Teen Derm K Concentrate

Serum i pёrqёndruar aktiv per trajtimin e lёkurёs sё yndyrshme me imperfeksione 30 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Smoothing Cream

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.
1,720.00 L2,480.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Blemish Control Gel

Xhel trajtues dhe hidratues për lëkurën me tendencë akneike, i cili përmban acid glikolik, laktik dhe 2% acid salicilik. 40 ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Blemish Control Face Cleanser

Xhel pastrues me 2% acid salicilik, për lëkurë me tendencë akneike. 236 ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Smoothing Cleanser

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.
1,664.00 L2,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bio Balance Super Serum Beta Solution

Serum me acid salicilik i cili redukton imperfeksionet dhe minimizon poret. 30 ml
1,755.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Acteen Rebalancing Cleansing Water

Larës delikat për lëkurë të yndyrshme. 150 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Invisible Spot Patch

Patch (ngjitëse) për trajtimin e akneve. 24 ngjitëse
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Balancing Purifying Lotion

Locion pastrues dhe balancues, specifik për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Canova Salipil Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues dhe eksfoljues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
1,970.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L 2,201.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos PSOlution Shampooing Traitant Kératoréducteur

Shampo trajtuese për skalp me tendencë psoriatike. 200 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Capilarte Normalising Shampoo For Greasy Hair

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR SPOT PROOFING SMOOTHING SCRUB

Skrab i butë pastrues për të gjitha tipet e lëkurave, përfshirë dhe ato të ndjeshme. 150 ml
680.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA CLEAR AND DEFEND WASH-MASK 2-IN-1

Maskë pastruese për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 150ml
680.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare