info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac Global 6

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Trajtim intensiv eksfoliues i formuluar për lëkurë me akne dhe të yndyrshme
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Exoliac Global 6 është krem me efekt te 6-fishtë:
Exfolion sipërfaqen e lëkurës
-Antibakterial;
-Antiinfamator;
-Rregullues i sekretimit të sebumit;
– Ndihmon në parandalimin e formimit të shenjave të akneve dhe pikave të zeza.
-Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Përmban 2% acid salicilk.
Pa paraben.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë të pastruar paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

AQUA (WATER), ISOAMYL COCOATE, SILICA, HYDROLYZED CORN STARCH, STEARETH-2, STEARETH-21, SALICYLIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, COCAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, BAKUCHIOL, DIMETHICONE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, CHLORPHENESIN, HYDRATED SILICA, POLYQUATERNIUM-67, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM NITRATE, GLYCERIN, SORBIC ACID, GLYOXAL, 10-HYDROXYDECANOIC ACID, SEBACIC ACID, 1,10-DECANEDIOL.