info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Sensidiane rich texture siguron një hidratim optimal të lëkurave të thata dhe të ndjeshme.
Ndihmon në pakësimin e skuqjeve të lëkurës dhe acarimin nga agresorët e jashtëm.
Lëkura mbetet e butë dhe ushqyer.

Për shkak të teksturës kremoze përthithet shumë shpejt nga lëkura e thatë dhe mund të përdoret dhe poshtë make-up.

Jo komedogjenik.
Pa paraben.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), C21-28 ALKANE, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, ISODODECANE, PENTYLENE GLYCOL, PEG-75 STEARATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/ SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CETETH-20, ETHYLHEXYLGLYCERIN, STEARETH-20, CHLORPHENESIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, ALLANTOIN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8.