info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Cicadiane repairing & soothing care

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Krem rigjenerues dhe qetësues për fytyrën dhe trupin për të gjithë familjen
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Krem i cili i siguron lëkurës shërim dhe rigjenerim të shpejtë pas ndryshimeve nga:
trajtimet estetike, ndërhyrjet kirurgjikale, dëmtimet dhe irritimet, duke i dhuruar asaj një rimodelim estetik.
Mbron lëkurën duke limituar rritjen e baktereve.
Acidi hialuronik me peshë të vogël molekulare përshpejton proçesin e riparimit të lëkurës, qetëson ndenjën e pakëndëshme të irritimit dhe i jep lëkurës ndjesinë e butësisë.

Formulë e cila përdoret edhe për lëkurat më të ndjeshme të bebeve dhe fëmijëve.

Testuar deramtologjikisht.
Pa parabenë, pa fenoksietanol, pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet direkt mbi lëkurën e acaruar të pastruar më parë.
Fëmijët mbi 3 vjeç- 1 deri 2 herë në ditë.
Fëmijët nën 3 vjeç- 1 herë në ditë

Përbërësit

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLYL CAPRYLATE / CAPRATE, OLIVE OIL DECYL ESTERS, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, MYRISTYL ALCOHOL, SOPYLYTHERS CAPRYLHYDROXAMIC ACID, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CI 77820 (SILVER), HYDROLYZED HYALURONIC ACID, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL.