info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Çmimi:4,160.00 L

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta.
15 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

15 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues dhe rigjenerues i syve.
Formuluar me 4% glukonolakton, vitaminë E & pro-vitaminë B5.
Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të reja, pa irrituar zonën delikate të syve.
Forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Acidi hialuronik në këtë formulim ndihmon në hidratimin e zonës rreth syve.
Përmban çaj jeshil, aguliçe dhe vaj avokado për të qetësuar lëkurën delikate.

Tonifikon lëkurën.

Pa aromë.
I testuar oftalmologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni butësisht ne zonën e syve dy herë në ditë dhe masazhojeni deri në përthithje të plote.
Më pas, aplikoni një krem me faktor mbrojtës ndaj diellit.

Përbërësit

Aqua (Water), Gluconolactone, Octyldodecyl Neopentanoate, Glycerin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Ricinoleate, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Panthenol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Propylene Glycol Hydroxystearate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Arginine, Sodium Hyaluronate, BHT, Disodium EDTA, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso