info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

tonifikues

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-25%

Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Set anti-age për persona me lëkurë të thatë
11,570.00 L 8,677.50 L -25%
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Cellular Restoration

Krem nate rigjenerues për lëkurën. 50 g
8,900.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Firming Dermal Replenishment

Krem i cili hidraton në mënyrë intensive dhe të menjëhershme lëkurën. 50 g
8,700.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Krem-xhel anticelulit. 200 ml
4,400.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Atrofillin Global Anti-age Complex

Krem për përdorim të përditshëm me veti volumizuese, zbardhuese & anti-rrudhë 50 ml
5,700.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Serum Anti-age Intensif

Serum intensiv global anti-age në formë kapsulash monodozë 30 kapsula
5,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Crème Anti-age Absolue

Përkujdesje hidratuese, ushqyese & anti-age, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës -rrudha, njolla të errëta, humbje e tonusit. 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Firming Gel

Xhel konturues dhe hidratues për trupin 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Intense Mud Body Sculpting Lotion

Locion trupi me baltë për trajtimin e celulitit 250 ml
6,600.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Firming DMAE Cleanser

Pastrues për fytyrën që nxit tonifikimin e lëkurës 175 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese
6,760.00 L 6,084.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
7,150.00 L 6,435.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam 250 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Trattamento Smagliature

Trajtim riparues dhe elasticizues, kundër strijave 150 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Talasso Uomo Crema Rifrescante ed Energizzante doppo barba

Krem energjizues dhe freskues pas rrojes 75 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Fanghi D’alga Cellulite Formula a Freddo

Baltë anti-celulit me veprim në të ftohtë 500g/ 400ml
5,850.00 L 5,265.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso