info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vaj avokado

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Lip Balm

Balsam për buzët me efekt mbrojtës dhe hidratues. 10 ml
950.00 L 665.00 L -30%
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Mild Creamy Cleanser

Pastrues kremoz specifik për lëkurë të thatë. 200 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Hands Set

Set për përkujdesjen e duarve me mjaltë
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Anti-Dark Spots Concentrated Night Cream

Përkujdesje hidratuese & trajtuese përgjatë gjithë natës, me efekt zbardhues dhe unifikues për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L 3,328.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hyaluron at Night

Trajtim nate në formë ampulash me acid hialuronik 3 ampula x 3ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Oil Soap

Përkujdesje pastruese delikate, në formë vajore, formuluar për trupin, për bebe & fëmijë. 200 ml
2,529.00 L 1,264.50 L -50%
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base L – Light Emulsion

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurë normale & mikse. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Avocado Oil

Vaj i pastër avokadoje
882.00 L2,331.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping