info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B5

Showing all 15 results

Ofertë!
-20%

Ducray Creastim Reactiv Anti-Hair Loss Lotion

Locion forcues dhe ristrukturues për flokët. 60 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Panthothenic acid 500 mg

Suplement ushqimor me acid pantotenik (vitamina B5) Kuti x 100 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Gel-Crème

Xhel-krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 40 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Daily Sérum

Serum riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 30 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oxygen Moisture Cream

Krem hidratues dhe antioksidues për lëkurë normale 50 ml
3,190.00 L 2,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L 3,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Eyes Anti-Wrinkle Care

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit 15ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Cream

Përkujdesje intensive hidratuese që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson tonin e lëkurës 40ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Purifying Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt sebo-rregullues dhe korrigjues
11,700.00 L 9,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Sensitive Skin Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt të menjëhershëm qetësues dhe relaksues
11,700.00 L 9,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë

Vichy Dercos Energising Shampoo Promo Pack

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit 50 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5 30ml
4,400.00 L4,800.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping