info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 12 results

Ofertë!
-20%

Ducray Creastim Reactiv Anti-Hair Loss Lotion

Locion forcues dhe ristrukturues për flokët. 60 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm Cica Daily Gel-Crème

Xhel-krem riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 40 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm Cica Daily Sérum

Serum riparues dhe rigjenerues i lëkurës me prebiotikë dhe Centella Asiatica. 30 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,275.00 L 1,820.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oxygen Moisture Cream

Krem hidratues dhe antioksidues për lëkurë normale 50 ml
3,190.00 L 2,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Eyes Anti-Wrinkle Care

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit 15ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Cream

Përkujdesje intensive hidratuese që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson tonin e lëkurës 40ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energy+ Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit 50 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5 30ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi