info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

çaj jeshil

Showing all 14 results

Ofertë!
-15%

Neostrata Correct Antioxidant Defense Serum

Serum i koncentruar me veprim antioksidues dhe anti-age, i cili mbron lëkurën nga stresi oksidativ. 30 ml
6,580.00 L 5,593.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L 3,536.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Cranberry Cyst Pocket Drink

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina x 20 ml
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë

Minus 417 Re Define Micellar and Mineral Cleanser and Make Up Remover

Solucion micelar për heqjen e make-up-it dhe pastrimin e fytyrës 350 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control

Serum intensiv anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Rejuvenating facial brightening night cream

Krem nate me efekt zbardhues 50ml
6,800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant See Radiant Intense Cream

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të maturuar 50 ml
8,500.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
3,800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
9,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Derma-E Brightening Cleanser

Pastrues për lëkurë me shenja hiperpigmentimi 175 ml
2,400.00 L 1,800.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Derma-E Advanced Peptides & Collagen Serum

Serum me peptide dhe kolagjen për të parandaluar shfaqjen e rrudhave dhe trajtimin e rrudhave ekzistente 60 ml
5,200.00 L 3,900.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream

Krem anti-rrudhë me vitaminë A për zonën rreth syve 14 g
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Derma-E Advanced Peptides & Collagen moisturizer

Krem anti-rrudhë me peptide dhe kolagjen që vepron edhe në zbutjen e rrudhave më të thella 56 g
5,000.00 L 3,750.00 L -25%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Jeshil Bio

Camellia sinensis (green tea leaves) 80 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso