info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid

Çmimi:3,680.00 L 3,128.00 L -15%

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme
30 ml

Spastroje
2
1


Informacion shtesë

Nuanca

Beige Clair (NR. 11), Beige Sable (Nr. 13)

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim pa vaj i përshtatshëm për lëkurë tepër të ndjeshme.
Mbulon fytyrën dhe i jep asaj njëtrajtshmëri. Përhapet lejtësisht dhe ofron një ndjesi rehatie dhe qetësie.
Mbron nga rrezatimi UVA dhe UVB (SPF 25).
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parfum, pa konservues, jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë të pastruar më parë.

Përbërësit

Aqua, cyclopentasililoxane, dimethicone, glycerin, polyglyceril-4 isostearate, pentylene glycol, cetyl PEG, hexyl laurate, magnesium sulfate, disteardimonium hectorite, acetylated glycol stearate, ethylhexylglycerin, tristearin, cellulose gum, acrylates copolymer, disodium stearoyl glutamate.