info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Çmimi:1,920.00 L 1,632.00 L -15%

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Xhel larës për lëkurën sensitive të të gjithë familjes, bebe, fëmijë dhe të rritur.
Pastron butësisht lëkurë e thatë dhe e mbron atë, duke rindërtuar barrierën hidrolipidike të saj.
Me niacinamid dhe gjalpë shea në përmbajtje. I përshtatshëm edhe për skalpin dhe zonat intime.
Nuk djeg sytë.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të lagur, masazhohet lehtë dhe shpëlahet.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, GLYCERIN, COCO-BETAINE, POLYSORBATE 20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, COCAMIDE MEA, NIACINAMIDE, PARFUM / FRAGRANCE, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES, POLYQUATERNIUM-11, PPG-5-CETETH-20, PROPYLENE GLYCOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE